Dubleks ve tripleks villa tipi yapılarda uygulanmak üzere özel olarak tasarlanmış,düşük hızlı asansörlerdir. Bu asansörlerin en önemli özelliği projelendirme aşamasında gerek duyulmamış ve inşası tamamlanmış yapılarda da çözüm olanağı sağlamasıdır. Paket halinde üretilen ev asansörlerinin montajı için asansör kuyusuna ihtiyaç duyulmamaktadır. Hem iç mekanda hem de dış mekanda montajı mümkündür. Tahrik sistemi hidroliktir. Seyir mesafesi maksimum 9m.olup, taşıma kapasiteleri 300 kg. a kadardır. Ancak opsiyonel olarak üretimi de mümküdür.

Ev tipi asansörlerde de en uygun çözümleri sunmaktadır. Özellikle kuyu dibi olmayan villa ve diğer kuyular için en uygun çözümdür. Bunun yanında tekerlekli sandalye kullanılan şahısların taşınması için de uygundur.
En fazla dört durak
En yüksek kapasite 240 kg
Enerji sarfiyatı 2 – 2,5 KW
Monofaze çalıştırma şansı (220V/50Hz)

Bu tip asansörlerin arıza, bakım, onarım, tamir, montaj gibi işlemlerde teknik ekibimizle desteğe hazırız.

İzmir Asansör Bakım Firması, Izmir Asansör Bakım Şirketleri, Konak Asansör Yetkili Servisi, Asansör Bakım Servisi, Asansör Izmir Bakım, Asansör Izmir Bakım, Asansör Izmir Bakım Servisi, Asansör Tamiri, Asansör Bakım, Asansör Servisi, Asansör Teknik Servisi, Karabağlar Asansör Servisi, Karabağlar Asansör Bakımı, Karabağlar Asansör Tamiri, Gaziemir Asansör Servisi, Gaziemir Asansör Bakımı, Gaziemir Asansör Tamiri, Narlıdere Asansör Servisi, Narlıdere Asansör Bakımı, Narlıdere Asansör Tamiri, Buca Asansör Servisi,  Buca Asansör Tamiri,  Hatay Asansör Servisi, Hatay Asansör Tamiri , Hatay Asansör Bakımı